Fenerbahçe Fan Token (FB) Neden Düşüyor? FB Token Fiyat Analizi

Fenerbahçe Fan Token (FB) Neden Düşüyor? Birçok kripto yatırımcısı veya fan token’lar ile ilgilenen insanların merak ettiği bir konuya değinmek istiyoruz. Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün resmi fan token’ı FB Token geçtiğimiz günlerde bir anca ciddi bir yükseliş yaşadığı gibi yine bir anda ciddi bir düşüşte yaşamış bulunmaktadır. İşte bu durumda hakkında birçok insanın merak ettiği düşüşün muhtemel sebeplerini sizlerle paylaşıyoruz.

Fenerbahçe Fan Token (FB) Neden Düşüyor?

Bu konu hakkında bilgi verebilmek adına 23 Nisan 2023 tarihinde neden bir anda ciddi bir yükseliş gösterdiğinin nedenini iyi bilmemiz gerekmektedir. Çünkü söz konusu tarihteki bu dikkat çeken hızlı ve büyük yükselişin sebebiyle, ertesi gün yani 24 Nisan 2023 Pazartesi günü yaşanan düşüşün sebebi aslında aynı. Gelin hep birlikte bu konunun detaylarına bakalım.

23 Nisan 2023 Tarihinde Neden Yükseldi?

Fenerbahçe Fan Token Grafik

Söz konusu Pazar günü Galatasaray Futbol Kulübü‘nün evinde oynadığı F. Karagümrük maçında beklenmedik bir şekilde 3-3 berabere kalması, bu sezon şampiyonluk yolunda rakibi olan Fenerbahçe‘nin bir an için bir avantaj elde etmesine sebep olmuştur. Hatta söz konusu tarihin grafiklerine baktığımızda ilgili maçın bitmesi ve devamındaki süreçte yükselişin devam etmesi veya o civarlarda ilerlemesi birçok fan token yatırımcısını biraz olsun heyecanlandırmış bulunmaktadır. Hata bu sırada Galatasaray’ın resmi fan token’ı GAL token’ın da ciddi bir biçimde düşmesine sebep olmuştur.

24 Nisan 2023 Tarihinde FB Token Neden Düştü?

Pazartesi günü yukarıda da belirttiğimiz gibi Pazar günü oynanan maçın sonucu FB token’ı olumlu anlamda etkilemişken. Aynı gün yani Pazartesi günü akşam Fenerbahçe’nin İstanbulspor ile oynadığı maçta 3-3 berabere kalması FB Token’ın aniden ciddi anlamda düşmesine sebep olmuştur. Hatta makalemizi yazdığımız şu dakikalarda coinmarketcap verilerine göre son 24 saatlik düşüşün yüzdesi %14.82’dir. Tabi ki de bildiğiniz üzere bu düşüş yüzdesi 24 saatlik dilimin ilerleyen her saatte farklılaşmasından dolayı değişkenlik göstermektedir.

FB Token Bundan Sonra Hangi Fiyata Ulaşır?

Bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Söz konusu Spor Toto Süper Lig 2022-2023 sezonunun bitmesine halen 6 hafta var ve söz konusu maçların mevcut durumu ve yine kripto piyasalarındaki özellikle fan token yatırımcılarının davranışları da FB Token’ın fiyatını ciddi anlamda etkileyebilir.

Fenerbahçe Şampiyon Olabilir Mi? FB Token Almalı Mı?

Bu konuda da doğrudan kesin bir bilgi vermek doğru değildir. Hatta ilgili futbol kulübü ve token’ı hakkında detaylı araştırma yapmadan almamanızı tavsiye ederiz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Inter Milan Fan Token (INTER) Nedir?

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Daha fazla bilgi için farklı kaynaklara da başvurunuz.